Techno Classica Essen 2015

Gadskārtējais "Techno Classica Essen 2015'' Latvijas auto restauratoriem paver durvis uz Austrālijas tirgu.

Arī šogad pavasarī Vācijas pilsētas Esenes izstāžu komplekss pulcēja retro auto interesentus no visas pasaules. Tajā piedalījās vairāk nekā 1200 uzņēmumu no 22 valstīm. ”Mercedes” un “Brabus”, “Porsche”, “Audi” un “BMW”, kā arī citi lielākie klasisko auto ražotāji ar savu vēsturi, izcilajiem auto šedevriem un restaurācijas panākumiem gadu no gada ir uzrādījuši izcilību un viesuši uzticību ikvienam lielākam un mazākam klasisko automobiļu pazinējam, cienītājam un vērtētājam. Ar atzīstamiem panākumiem no starptautiskā auto šova Esenē ir atgriezusies arī kompānija "Riga Master Workshop" (RMW).

Savos iespaidos dalās RMW valdes loceklis Andris Bečers: "Esam patiesi gandarīti, ka RMW un Latvijas amata meistaru darba kvalitāte un profesionalitāte ir spējusi iekarot pat visizsmalcinātāko antīko auto ekspertu un vērtētāju sirdis no visas pasaules. Ar lepnumu varam paziņot, ka DEKRA (starptautiski atzīta klasisko auto vērtēšanas kompānija) RMW restaurēto 1967. gadā ražoto Mercedes 250SE COUPE ir novērtējusi ar augstākās pakāpes novērtējumu restaurācijas jomā.

Uzņēmums, kura remontdarbnīcas izvietotas Mārupē, vidēji gadā restaurē astoņus senlaicīgos automobiļus. Strādājot un attīstoties šajā nozarē jau 10 gadus, klienti mūs ir novērtējuši kā rūpīgus darba veicējus, kas sniedz kvalitatīvus pakalpojumus par tirgū konkurētspējīgu cenu. Savu automašīnu restaurāciju Latvijas meistariem uztic klienti no Vācijas, Krievijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Beļģijas, kā arī Singapūras. Šodien uz Latvijā veicamo auto restaurāciju gaida arī pasūtītāji no Austrālijas.

Atjaunotnes process - tas ir sirdsdarbs un aicinājums reizē, kurā vienkopus apvienota filigrāna precizitāte un neizmērojama pacietība. Šodien klienti ir ļoti prasīgi, tāpēc ar lielu rūpību tiek atlasīti labākie no labākajiem restauratoriem, kam uzticēt savas finanses un antīkos mīluļus. Darba pieredze un paveiktie projekti lieliski parāda to, ka spējam tikt galā ar ļoti sarežģītiem restaurācijas procesiem un rast kopīgu valodu ar kompetentiem un zinošiem klientiem.

Beidzot latviešu darba tikums un roku darbs tiek atkal augstu novērtēts – gluži kā sendienās - un šobrīd pieprasījums pēc restaurācijas pakalpojumiem pat pārsniedz mūsu cilvēkresursu piedāvājumu.

Pateicamies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai, kas mūs atbalsta un palīdz nest Latvijas amatniecības vārdu starptautiskajā arēnā, piešķirot tam augstākās kvalitātes zīmi un nedalītu cieņu no klasisko auto ekspertu un profesionāļu puses."

uz augšu