Techno Classica Essen 2009

No 2009.gada 1. Līdz 5.aprīlim  Essenē (Vācija) notika izstāde ''Techno classica 2009''.

Tā ir lielākā izstāde Eiropā, ko rīko industrija, kas saistīta ar klasiskajiem un retro automašīnām. Izstādes apjoms bija tik liels, ka grūti bija aptvert visas aktivitātes ko tā piedāvāja -automašīnas, restaurācija, klubi, rezerves daļas, akesuāri, modes skates, izsoles, un  konkursi, kas bija izvietoti 110 tūkstoši kvadrātmetros, 20 zālēs un 4 atklātās telpās. Vairāk kā 2000 dažāda vecuma mašīnas, sākot no 1914. gada līdz 1970 .gadam. 1000 dalībnieku no 28 valstīm, kas pārstāvēja visu pasauli. Savukārt to visu vēroja 170 tūkstoši apmeklētāju no 48 valstīm. Mersedesa ražotājs vien aizņēma milzīgu zāli ar saviem modeļiem un fanu klubiem. Izstādē plaši parstāvēti bija arī angļu ražotāji.

Dalībnieku vidū kā vienīgie no Baltijas valstīm  bija Rīga Master Workshop.  Īpaši izbūvētajā stendā, kas tika  izgatavots Latvijā, mēs iepazīstinājām ar savu valsti un  demonstrējām mūsu uzņēmuma darbības virzienus un padarīto darbu kvalitāti. Par to lieliski varēja pārliecināties iepazīstoties ar atvestajiem diviem 1956.gada Mersedesiem SL 190  un  vienu BMW 501 no 1956.gada.

Ar darba procesa gaitu pamatīgi varēja iepazīstināt demonstrējot sagatavoto virsbūvi. Uz  izstādes laiku tai bija atrestaurētas visas metāla daļas un sagatavotas krāsošanai. Demonstrējām  arī atrestaurētu Mersedess Benz 280 SE dzinēju. Ikvienam klientam bija iespēja iepazīt meistaru darbu tuvplānā, konsultējoties ar speciālistiem stendā un izpētot izstādītos paraugus.

Rīga Master Workshop ir salīdzinoši jauns uzņēmums starptatiskajā  tirgū. Lielākais  pārsteigums , ko izteica klienti , bija izbrīns par to, ka šāds pakalpojums ir sastopams Baltijā. Par to, ka šajā reģionā ir tik augstas klases meistari, kas spēj sniegt gan novērtējumu, gan risinājumu klasisko auto restaurācijā. Visplašāko atzinību guvām par metāla darbiem, krāsošanas kvalitāti, interjeru. Klienti bija patīkami pārsteigti, ka Riga Master Workshop pakalpojumi ir  pasaules līmenī un pieejami tepat Eiropā.

Klientu uzmanību no visas pasaules piesaistīja arī  stenda noformējums, kas ir veidots etniskā gaisotnē. Koka rāmis, kurā ievilkts lina audums, kas veido viegli caurspīdīgu un reizē arī  konkrētu savu vidi. Ar savu tehnisko un stila iekārtojumu,  tas  krasi atšķīrās no lielākās daļas izstādē sastopamajiem piedāvājumiem un tāpēc piesaistīja pastiprinātu apmeklētāju interesi.

Savu dalību izstādē RMW komanda vērtē, kā ļoti veiksmīgu. Ieguvām jaunus sadarbības partnerus, tika noslēgti vairāki  līgumi, ieguvām jaunus kontaktus. Prezentējām Latviju un tagad vēl viena daļa pasaules iedzīvotāju zin, kur tā atrodas.  Piedalīšanās izstādē mūsu komandai pavēra daudz iespēju un tās mēs izmantosim arī 2010. gadā atkārtoti startējot ''Techno classica 2010''.

uz augšu