Simca 8 Sport Cabriolet projekts

­

Simca 8 Sport Cabriolet

Šāda 1950. gada Simca 8 Sport ir retums Eiropā un tai nepieciešama pilnīga restaurācija. Modeļa retums var uztraukt iespējamo potenciālo īpašnieku, bet kvalificēšanās iespēja ievērojamiem klasiskā sporta pasākumiem un sporta rallija vēsture pamudina apsvērt šādu soli.

Šīm automašīnām ar rallija pagātni ir arī daudzas īpašas tehniskas īpatnības. Sportisko dabu pastiprina virsbūves plūdenās aprises, šaurie liela diametra tērauda riteņu diski, tomēr, neskatoties uz to, ka nosaukumā ir skaitlis “8” oriģināli tā piedziņai izmantoja 1221 cm3 4-cilindru motoru.

Faktiski Simca 8 Cabriolet ir Farina modelis ar specifisku priekšējas daļas noformējumu. SIMCA (Société Industrielle de Méchanique et de carrosserie automobile) sāka reiz darbību kā FIAT montāžas rūpnīca. Battista ' Pinin'Farina, tajā laikā darbojoties ģimenes uzņēmumā ' les Stabilimenti Farina' izstrādāja šo kabrioletu uz Fiat 1100 S bāzes, kuram bija tā pati šasija, kas Simca 8. To pašu konstrukciju izmantoja arī Cisitalia un Fiat 1100 Spider.

Lai atrastu franču apakšuzņēmēju Simca izziņoja konkursu, un atrada to FACEL direktora Jean Daninos personā. Farina izsniedza licenci, kas atļāva izveidot Parīzes priekšpilsētā Facel de Colombes rūpnīcā montāžas konveijeru, uz kura salikt Amboise rūpnīcā izgatavotos alumīnija paneļus, bet Dreux rūpnīca nodrošināja krāsošanu un salona apdari.

Šīm automašīnām bija lieli panākumi Rallye Monte Carlo no 1950. līdz 1952. gadam ar tādiem slaveniem Formula 1 braucējiem kā Maurice Trintignant un Jean Behra pie stūres. Lielākais vairums sacīkšu automašīnu bija kupejas, bet kabriolets, kā šis eksemplārs, uzvarēja “Moroccan Rally of Atlases” 1950. gadā.

 

Automašīna kopumā un īpaši virsbūve ir salīdzinoši pilnīgā komplektācijā. Šim eksemplāram ir saglabājušies neaizvietojamās riteņu apdares, buferi un radiatora apdare. Iezīmīgi ir durvju rokturi, kas ir konstruktīvi līdzīgi izmantotajiem uz Mercedes 300SL Gullwing. Jauki veidotās virsbūves līnijas apliecina šā modeļa dizaina Itāļu saknes. Automašīnas salonam nepieciešama nopietna restaurācija, bet karkass kopumā ir atjaunojams Fotogrāfijā redzams, cik komplicētu un unikālu instrumentu paneli šim modelim izveidojuši franči. Ir zināms, ka dažas šādas automašīnas jaunas tika pārdotas ASV, un šī varētu būt viena no tām. Sākotnēji automašīna bijusi tumši zila ar sarkanas krāsas salona apdari.

Seko savam sapnim.

Mēs piedāvajam Jums restaurācijas projektu ar iespēju veikt pilnu automašinas restaurāciju par fiksētu cenu.

Automašinas restaurācijas laiks aizņems 18 mēnešus.

pilna restarācijas cena ir 131800 EUR un cenā ir iekļauts viss tai skaitā rezerves daļas un pati automašina. Priekšapmaksa ir 30000 EUR un tajā ir iekļauta pati automašinas pašizmaksa un avanss par rezerves daļām. Pārējā summa tiks dalīta par veiktajiem darbiem katru mēnesi.

Vairāk un plašāka informācija par restaurāciajas procesu tiek aprakstīta vienošanās tekstā.

Sazinaties ar mums un mēs atbidēsim uz visiem Jūsu jautājumiem. info@rmw.lv

uz augšu