Virsbūves remonts

Mūsu darbnīca specializējas klasisko automobiļu virsbūves darbos. Darbnīca nodrošina atjaunojamā transportlīdzekļa transportēšanu uz darbnīcu un piegādi īpašniekam pēc remonta. Darbnīcas speciālisti pārstāv īpašniekus visās nepieciešamajās muitas formalitātēs.

Auto virsbūves atjaunošana ir visvienkāršākā un vissvarīgākā visaptverošas auto restaurācijas daļa. Visgrūtāk ir paredzēt izmaksas, ja automašīnas atjaunošana jau ir sākta citur un automašīna mūsu darbnīcā ierodas jau izjauktā stāvoklī. Ļoti bieži mēs saskaramies ar nekvalitatīvu vai paviršu auto virsbūves remontu. Šo darbu rezultātā neatgriezeniski tiek bojātas automašīnas sākotnējās konstrukcijas, un virsbūves atjaunošana aizņem daudz ilgāku laiku, nekā sākotnēji varēja gaidīt. Paši automašīnu īpašnieki reti kad ir auto remonta speciālisti un, redzot vairākus korozijas bojājumus virsbūvē, kļūdaini domā, ka virsbūves remonta laikā ir jālabo tikai nelieli bojājumi. Kopumā visi remontējamie transportlīdzekļi ir vecāki par 40 gadiem un tiem ir dažādi bojājumi, kas maskēti ar krāsu vai citām detaļām. Tikai pēc detalizētas automašīnas konstrukcijas izpētes veikšanas un pat daļējas automašīnas izjaukšanas ir iespējams noteikt reālo bojājumu apmēru un to remontam nepieciešamo laiku.

Pēc īpašnieku pieprasījuma automobiļa virsbūves restaurācijas darbnīca piedāvā dažādus restaurācijas līmeņus. "Bāzes" līmenis ir paredzēts, lai novērstu korozijas bojājumus transportlīdzekļa virsbūves konstrukcijā. Virsbūves atjaunošana "Base" līmenī parasti ilgst divus mēnešus. "Base" līmeni parasti izmanto automobiļu īpašnieki, kuriem automašīnas restaurācijai paredzētais budžets ir ļoti ierobežots, un galvenais uzdevums ir saglabāt automašīnu tādu, kāda tā ir.

Virsbūves restaurācijas līmenis "Standard" papildus "Base" līmenim ietver arī metināto šuvju apstrādi, stūru un malu alvojumu, kā arī virsbūves ārējo daļu - spārnu, vāku un durvju - izlīdzināšanu. "Standarta" virsbūves pārbūve parasti aizņem trīs līdz piecus mēnešus. "Standarta" līmeni automobiļa īpašnieks parasti izmanto, lai ar izremontētu automobili ikdienā brauktu uz darbu un piedalītos dažādos klasisko automobiļu rallijos.

"Premium" līmeņa (1. klase) automobiļa virsbūves atjaunošana papildus "Standarta" līmenim paredz automobiļa virsbūves ārējo virsmu apstrādi, izlīdzinot nelīdzenumus līdz spogulim. "Premium" līmeņa atjaunošanas rezultātā virsbūves krāsojuma biezums nekur nepārsniedz 1 mm. "Premium" līmeni izmanto automobiļu īpašnieki, kuri vēlas, lai atjaunotais automobilis būtu kā jauns no rūpnīcas vai pat vēl labāks. Šāda līmeņa automašīnas tiek izstādītas muzejos vai klasisko automobiļu skaistumkonkursos.

Pēc restaurācijas darbu pabeigšanas darbnīca sniedz garantiju atbilstoši veiktās restaurācijas līmenim. Visi veiktie darbi tiek sistemātiski fotografēti, lai parādītu slēpto darbu kvalitāti un apjomu.

uz augšu