Interjera restaurācija

Pārskats

Mūsu mīlestība pret automašīnām ir saistīta ar sensacionālo pieredzi, ko tās mums sniedz, tāpēc mēs nekad nepamanām to automašīnas laukumu, ar kuru mēs visbiežāk saskaramies.

No greznas greznības vai pazemīga minimālisma līdz pilnīgai rūpnīcas atjaunošanai. Mēs patiesi novērtējam meistarīgi veidota interjera nozīmi.

Mēs izjaucam automašīnu līdz pēdējai skrūvei vai uzgrieznim, ieskaitot radio, slēdžus un relejus utt. Visas noņemtās detaļas un aprīkojums tiek pilnībā salabots atbilstoši oriģinālajām specifikācijām. Tas attiecas gan uz iekšpusi, gan uz ārpusi.

Mēs rekonstruējam sēdekļus, nomainot polsterējumu, neatkarīgi no tā, vai tas ir putuplasts, gumija, astrs, vilna vai kāds cits materiāls.

Augstākās kvalitātes, ar rokām izvēlēts materiāls no auduma, ādas un paklāja tiek apstrādāts, pievēršot lielu uzmanību detaļām un pilnībai līdz pat pēdējam stūrim.

Tas palīdz mūsu klasisko automašīnu restaurācijām saglabāt pēc iespējas vairāk vēstures.

Veicam visas koksnes restaurācijas, lai nodrošinātu kvalitatīvu restaurāciju. Mēs izmantojam labāko finieri, vakuumpresi un izstrādājumus, lai ražotu rūpnīcai līdzīgu apdari. Tas ir process, kas prasa pacietību un uzmanību detaļām, lai atgrieztu koksni, kas ir bojāta mitruma un 50+ gadu iedarbībā, lai atjaunotu jaunu stāvokli.

Mēs atrodamies Rīgā, Latvijā. Ja nolemjat turpināt sava auto restaurāciju ar Rīgas meistardarbnīcu, mēs noteikti palīdzēsim un palīdzēsim ikvienā solī, lai automašīna tiktu piegādāta pie mums un pēc visu darbu pabeigšanas - atgrieztos pie jums.

Mums ir bijuši neskaitāmi klienti no visas pasaules, tāpēc mums ir pieredze un zināšanas, kā vadīt un transportēt automašīnu ar okeāna tranzītu un uz sauszemes.

Kā restaurācijas darbnīca lielu uzmanību pievēršam transportlīdzekļa salona atjaunošanai. Var teikt, ka visu patīkamo sajūtu avots, iekāpjot automašīnā, ir ādas smarža, faktūra un smalkas detaļas. Ja jums ir nepieciešams budžeta klases salons, tad jums ir izdevīgāk to iegādāties gatavu no mūsu partneriem. Automašīnas salona šūšana ir kā uzvalka izgatavošana no laba drēbnieka. Mēs nevaram kvalitatīvi uzšūt salonu, neizmēģinot to uz automašīnas.

Restaurācijas izmaksas var atšķirties atkarībā no jūsu vajadzībām, automašīnas salona stāvokļa un citām nelielām modifikācijām.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, droši sazinieties ar mums un mēs personīgi palīdzēsim noskaidrot precīzas restaurācijas izmaksas un citas detaļas.

uz augšu