Piedāvājums

­­ ­Mercedes-Benz 280SE old

Mercedes-Benz 280SE

Modelis: Mercedes-Benz 280SE
Šasijas tips: W111
Ražošanas laiks: 1968.-1971. g.
Pavisam saražotas: 1039 automašīnas
Izlaiduma gads: 1969.
VIN: 11102512001969
Virsbūve: divdurvju 5-vietīgs kabriolets
Krāsa: zaļa
Motors: M130, rindas 6-cilindru
Motora tilpums: 2778 cm³
Jauda: 160 zs pie 5500 apgr.
Kompresija: 9.5/1
Vārstu skaits: 2 OHC
Transmisija: 4-pakāpju automātiskā pārnesumkārba
Piedziņa: aizmugures
Maksimālais ātrums: 185 km/h
Dinamika: 0-100 km/h – 11,2 s
Vidējais degvielas patēriņš: 12,3 l/100 km
Degviela: benzīns
Pašmasa: 1590 kg
Piezīmes: Automobilis importēts no ASV, restaurācijas procesā tas atjaunots atbilstoši Eiropas oriģinālajam izpildījumam.

 

Pirmais Mercedes-Benz sērijveida modelis, kam konstruktīvi izveidotas deformācijas zonas personu aizsardzībai frontālas sadursmes gadījumā. Šis 5-vietīgais kabriolets ir ražots ASV tirgum, kur tas arī tika ekspluatēts, līdz 2008. gadā izsolē tas tika nopirkts un pārvests uz Eiropas Savienību, Latviju. Iegādes brīdī automobilis nebija tehniskā kārtībā un to nebija iespējams iedarbināt, daudzas metāla, koka un salona apšuvuma detaļas bija ievērojami bojātas un nolietotas.

Piedāvājam iegādāties šo īpašo restaurācijas projektu, kura restaurācija tika uzsākta 2008. gadā. Automobilis tika pilnībā izjaukts, tai skaitā motors un visi mezgli - tilti, motora agregāti (tādi kā starteris, ģenerators u.t.t), bremžu sistēma un elektrosistēma. Demontētā virsbūve tika attīrīta no rūsas un vecās krāsas, bojāto vietā iemetināti jauni virsbūves paneļi un elementi. Veikta papildus virsmas un metinājuma šuvju alvošana, lai aizsargātu no turpmākās korozijas. Automobilis pēc virsmas sagatavošanas pilnība pārkrāsots un nolakots. Pēc krāsošanas šuves un virsbūves apakša tika pārklāta ar elastīgu aizsargpārklājumu. Automobilim veikta pilnīga dzinēja un ritošās daļas restaurācija. Veikta degvielas iesmidzināšanas sistēmas restaurācija. Visas hromētās detaļas tika restaurētas un pārhromētas.. Atbilstoši vēsturiskajai specifikācijai tika uzstādītas jaunas „White stripe" diagonālās riepas. Automobiļa restaurācijai tika izmantotas tikai oriģinālās rezerves daļas. No jauna tika ievilkta elektrosistēma un veikta visu mērierīču restaurācija. Izgatavota jauna  salona ādas apdare  ar vilnas paklājiem, bagāžas nodalījuma apdare, kā arī kabrioleta jumts.
Jau restaurācijas stadijā no 2009. gadā automobilis ir piedalījies vairākās starptautiskās izstādēs - tādās kā Techno Classica Essen 2009/2010/2011, arī Bremen Classic Motrorshow 2010 Vācijā, ALT 2009 Vilnius Lietuvā, kur tika atzinīgi novērtēta veikto atjaunošanas darbu kvalitāte.

Visiem RMW veiktajiem darbiem tiek dota divu gadu garantija. Plānots automašīnas atjaunošanas kvalitāti un atbilstību autentiskuma prasībām apliecināt Federation Internationale des Vehicules Anciens (FIVA) Tehniskajā komisijā saņemot automašīnas vēsturisko Identity Card (IC). Šis dokuments nodrošina automobilim un tā īpašniekam tiesības piedalīties ikvienā oficiālā starptautiskā seno spēkratu pasākumā.

Pārdots Vācijā.

 

 

 

uz augšu