Apraksts

White fully restored Mercedes-Benz 190SL


Mercedes-Benz 190SL

VIN 121040-8501435
Izlaiduma gads: 1958

Šī 2-vietīgā kupeja ar noņemamo cieto jumtu un paceļamo auduma jumtu ir ražota Eiropas tirgum, kur tā arī tikusi ekspluatēta, kopš 1958. gada 14. jūlijā Šveicē veikta tās pirmā reģistrācija. 2006. gadā tā tika Šveicē nopirkta un ievesta Eiropas Savienībā, Latvijā. Iegādes brīdī automobilis bija braukšanas kārtībā, kaut arī daudzas metāla un salona apšuvuma detaļas bija stipri nolietotas.

2006. gadā tika uzsākta restaurācija, kuru veicam vairākos etapos. Pirmajā etapā 2006. gadā tiek izgatavots jauns zilas krāsas salona ādas apšuvums ar vilnas paklājiem, kā arī veikta karburatoru un citu dzinēja komponentu restaurācija. Otrajā restaurācijas etapā 2009.gada maijā – jūlijā veicam iepriekšējā īpašnieka nepietiekami kvalitatīvi remontēto virsbūves elementu restaurāciju. Korozijas skarti ir abi aizmugures spārni, virsbūves paneļi aizmugures tilta priekšējo stiprinājumu zonās un salona grīda pasažiera pusē. Restaurējamās zonas tiek attīrītas no rūsas un vecās krāsas, bojāto vietā iemetināti jauni virsbūves paneļi un elementi. Veikta papildus virsmas un metinājuma šuvju alvošana, lai aizsargātu no turpmākās korozijas. Automobilis pēc virsmas sagatavošanas tika pārkrāsots un nolakots. Pēc krāsošanas šuves un virsbūves apakša tika pārklāta ar elastīgu aizsargpārklājumu. Automobilim nomainīts radiators un ūdenssūknis. Visas hromētās detaļas tika restaurētas un pārhromētas. Kārtējā restaurācijas etapā veikta motora un motortelpas restaurācija - noslīpēta motora galvas plakne un vārstu ligzdas, pilnībā izjaukti un atjaunoti motora agregāti un motortelpā esošās iekārtas. Atjaunots visu detaļu galvaniskais pārklājums. Attīrīti un atbilstoši oriģinālam pārkrāsoti riteņu diski. Automobiļa restaurācijai tika izmantotas oriģinālās rezerves daļas.

Visiem veiktajiem darbiem dota divu gadu garantija.

Automašīnas atjaunošanas kvalitāti un atbilstību autentiskuma prasībām apliecinājuši Federation Internatonale de l'Automobile (FIA) eksperti izsniedzot Historical Technical Passport (HTP) sertifikātu un Federation Internationale des Vehicules Anciens (FIVA) Tehniskā komisija izsniedzot automašīnai vēsturisko Identity Card (IC). Šie dokumenti nodrošina automobilim un tā īpašniekam tiesības piedalīties ikvienā oficiālā starptautiskā seno spēkratu pasākumā.

Automobilis piegādāts tā īpašniekam Beļģijā.

uz augšu