Salona apdares restaurācija

Mercedes-Benz 190SL 1956/si used seatsSaņēmām un atmuitojām sūtījumu ar lietotiem 190SL sēdekļiem. Sēdekļi ir gandrīz pilnīgā komplektācijā, bet par to atsperu bloku stāvokli varēsim spriest pēc nolietotā apšuvuma noņemšanas.

Pilnībā izjaucām piegādātos sēdekļus. Sēdekļu atsperu bloki tika nosūtīti uz interjera atjaunošanas darbnīcu, bet sarūsējušās pamatnes tika pilnībā izjauktas restaurācijai. Visi komponenti tika apstrādāti ar stikla skrošu strūklu. Oriģināli hromētās detaļas tika nosūtītas uz pārklājuma atjaunošanu, bet pārējās krāsotas ar pulverkrāsu.

Saņēmām arī gandrīz visas interjera apdarei nepieciešamās koka detaļas. Trūkstošās koka detaļas mums vajadzēja izgatavot saviem spēkiem.

Saņēmām no hromēšanas sēdekļu atzveltņu plecus. Sastiprinājām kopā visus sēdekļu atzveltņu karkasu elementus. Atjaunotie atzveltņu rāmji un sēdekļu pamatnes tika nokrāsotas un nosūtītas uz tapsētāju darbnīcu sēdekļu spilvenu izgatavošanai.

Nostiprinājām ādas apdari uz jaunajiem salona apdares koka elementiem. Nepieciešamajās vietās apdarināts ar ādu, priekšējais panelis tika sagatavots uzstādīšanai.

Atjaunotie durvju apdares paneļu turētāji tika piestiprināti durvīm.

Kabrioleta jumta glabāšanas kaste tika pie jaunas apdares. Vispirms virsmas tika aplīmētas ar tapsējamo materiālu un tad uz tā tika uzlīmēta ādas apdare.

Pabeidzām sēdekļu spilvenu un atzveltņu atjaunošanu.

Kabrioleta jumta glabāšanas kastes atdalošā alumīnija starpsiena bija vairākās vietās ieplīsusi, tādēļ pirms tās aplīmēšanas ar ādu mums to vajadzēja sametināt.

Vadības paneļa priekšējo moldingu sametinājām un nopulējām pirms montāžas paredzētajā vietā. Vadības paneļa virsmu, kas jāaplīmē ar ādu, sagatavojām špaktelējot un slīpējot.

Saņēmām montāžai atjaunotos durvju apdares paneļus un ar atbilstošas krāsas ādas apmalēm sagatavotos paklājus.

uz augšu