Modeļa vēsture

Puch 230GE

VIN VAG46121717906***
Ražošanas gads: 1991

Puch ir ražošanas uzņēmums, kas atrodas Grācā, Austrijā. Uzņēmumu 1899. gadā dibināja rūpnieks Johans Pučs un ražoja automašīnas, velosipēdus, mopēdus un motociklus. Tas bija lielā Steyr-Daimler-Puch konglomerāta meitasuzņēmums.
G klases izstrāde sākās 1972. gadā ar sadarbības līgumu starp Daimler-Benz un Steyr-Daimler-Puch Grācā, Austrijā. Štutgartes Mercedes-Benz inženieri bija atbildīgi par projektēšanu un testēšanu, savukārt Grācas komanda izstrādāja ražošanas plānus. Pirmais koka modelis tika prezentēts Daimler-Benz vadībai 1973. gadā, ar pirmo vadāmo prototipu, kas sāka dažādas testēšanas, tostarp Vācijas ogļu atradnes, Sahāras tuksnesi un Ziemeļu polāro loku 1974. gadā. Sāka būvēt jaunu ražotni Grācā, kur jaunā apvidus transportlīdzeklis gandrīz pilnībā tika samontēts 1975. gadā, un G modeļa ražošana sākās Grācā 1979. gadā.
G klase tika izstrādāta kā militārs transportlīdzeklis no Irānas šaha (tajā laikā nozīmīga Mercedes akcionāra) ierosinājuma Mercedes un tika piedāvāta kā civilā versija 1979. gadā. Šajā lomā transportlīdzekli dažkārt dēvēja par " Vilks ". Peugeot P4 bija Francijā ar licenci izgatavots variants ar Peugeot motoru. Pirmā armija pasaulē, kas to izmantoja, bija Argentīnas armija (Ejército Argentino), sākot ar 1981. gadu ar militāro modeli 461.
Vienošanās starp Daimler-Benz AG un Steyr-Daimler-Puch noteica, ka G-Wagens pārdod Austrijā, Šveicē, Dienvidslāvijā (un tās pēcteča valstīs: Bosnijā-Hercegovinā, Horvātijā, Maķedonijā, Serbijā un Slovēnijā), Mongolijā un Austrumeiropā COMECON valstis sauca par Puch G un citur kā Mercedes-Benz G-Wagen / G-Class. Atšķirīgās zīmolu iemesls bija Puch reputācija attiecībā uz tā visurgājējiem - Haflinger un Pinzgauer. Tā kā līguma termiņš beidzās 2000. gadā, patērētāji varēja pasūtīt no Magna Puch kompetences centra modificēšanas komplektu, lai aizstātu Mercedes-Benz zīmolus ar Puch emblēmām.
Pēc tam, kad 1989. gadā jaunais W463 tika ieviests ar plaši atjauninātu šasiju un pārskatītu priekšpusi, W460 ražošana beidzās 1991. gadā un tika aizstāta ar W461. W461 šasija būtībā ir tāda pati kā W460, bet ar W463 spēka agregātu un W460 virsbūvi. Kamēr W463 ir paredzēts patērētājiem, kuri meklē vairāk radību ērtības un labāku braukšanas dinamiku, W461 ir veidots īpaši militārām, valsts iestādēm un nevalstiskām organizācijām. Tas ietvēra 24 voltu elektrisko sistēmu W461. W461 militārajām, valsts iestādēm un nevalstiskajām organizācijām ir pārāk plašs un plašs, lai to šeit uzskaitītu.
Deviņdesmitajos gados W461 tika piedāvāts ar 2,3 litru četru līniju benzīna dzinēju.
Šveices bruņotie spēki kā galveno pārvadātāju pārvadā 230 ar mīkstu virsu. Visas Šveices armijas versijas ir neapbruņotas.

uz augšu