Partneri

Latvijas "Mercedes-Benz" klubs (www.mbclub.lv)  piešķir vienai no Baltijā profesionālākajām auto restaurācijas darbnīcām "Riga Master Workshop" (RMW) prestižo sadarbības partnera statusu.

Latvijas auto restaurēšanas darbnīca "Riga Master Workshop" (RMW) ir uzņemta par biedru "Mercedes Classic" prestižajā Vācijas klasisko mersedesu klubā "Mercedes-Benz InteressenGemeinschaft" (MBIG) kā restaurācijas uzņēmums.

MBIG, kas dibināts 1979.gadā, ir viens no vecākajiem klasisko mersedesu klubiem. Tas apvieno aptuveni 2200 biedru no Vācijas un ārvalstīm - Šveices, Francijas, Spānijas un Zviedrijas. RMW ir vienīgais kluba biedrs no Centrālās un Austrumeiropas reģiona.

 

Mēs ar lepnumu paziņojam, ka Maskavas Mercedes Benz klubs ir atzinis Riga Master Workshop (RMW) par partneri un iesaka mūsu darbnīcu visiem krievu Mercedes Benz zīmola entuziastiem.

http://www.mbcm.ru/mercedes-club-partner.html

 

Enjoy driving your classic car, but do you (or your partner) find the steering to be too heavy?

Would you like to cure this without changing the steering characteristics of the car? We can now offer you a solution: an EZ Electric Power Steering system that is completely hidden underneath the dashboard.

uz augšu