Piedāvājam darbu

Meklējam labāko meistaru (automehāniķi).

Meklējam labāko meistaru (automehāniķi).

Esam atzīts un sertificēts automašīnu restaurators un šobrīd paplašinām savu komandu, piedāvājot iespēju pievienoties mūsu darbnīcai.

Meistars (Automehāniķis)
Priecāsimies, ja tev jau būs vismaz astoņu gadu darba pieredze automašīnu remontā un trīs gadu pieredze klasisko automašīnu restaurācijā. Īpaši novērtēsim, ja tev būs pieredze ar 60-o gadu Mercedes Benz markas automašīnām. Tev ir jāstrādā patstāvīgi īstenojot vienas automašīnas pilnu restaurāciju, pasūtot visas nepieciešamās rezerves daļas izmantojot rūpnīcas rezerves daļu katalogus. Angļu vai vācu valodas zināšanas tehniskajā līmenī tiks uzskatītas par priekšrocība. Tāpat tev jāsaprot un jāspēj izmantot rūpnīcas ražotāja remonta rokasgrāmatas.
Galvenie pienākumi : Veikt restaurējamās automašīnas pilnīgu izjaukšanu, nosakot bojājumus un nomaināmās daļas, noteikt veicamo darbu apjomu un laiku, visu noņemto agregātu un daļu atjaunošanu, komplektēšanu un gatavības pārbaudes.
Obligāti nosūtot pieteikumu, pievieno pārbaudāmu Tavu iepriekšējās pieredzes klasisko automašīnu restaurācijā apliecinājumu.
Ja vēlaties pieteikties uz šo iespēju strādāt ar lieliskākajām automašīnām pasaulē, saņemot adekvātu atalgojumu 2000-3300 eiro pirms nodokļu nomaksas, lūdzu, nosūtiet savu pieteikumu uz info@rmw.lv.
 

Engine mechanic

Meklējam labāko meistaru (motoru mehāniķi).

Esam atzīts un sertificēts automašīnu restaurators un šobrīd paplašinām savu komandu, piedāvājot iespēju pievienoties mūsu darbnīcai.

Meistars (motoru mehāniķis)
Priecāsimies, ja tev jau būs vismaz piecpadsmit gadu darba pieredze automašīnu remontā un desmit gadu pieredze tieši automašīnu motoru un to sistēmu kapitālajā remontā. Īpaši novērtēsim, ja tev būs pieredze ar 70-o gadu Mercedes Benz markas automašīnām. Tev ir jāstrādā patstāvīgi īstenojot vienas automašīnas pilnu motora restaurāciju, pasūtot visas nepieciešamās rezerves daļas izmantojot rūpnīcas rezerves daļu katalogus. Angļu vai vācu valodas zināšanas tehniskajā līmenī tiks uzskatītas par priekšrocību. Tāpat tev jāsaprot un jāspēj izmantot rūpnīcas ražotāja remonta rokasgrāmatas.
Galvenie pienākumi: Veikt restaurējamās automašīnas motora un tā agregātu pilnīgu izjaukšanu, nosakot bojājumus un nomaināmās daļas, noteikt veicamo darbu apjomu un laiku, visu noņemto agregātu un daļu atjaunošanu, komplektēšanu un gatavības pārbaudes.
Obligāti nosūtot pieteikumu, pievieno pārbaudāmu Tavu iepriekšējās darba pieredzes apliecinājumu.
Ja vēlaties pieteikties uz šo iespēju strādāt ar lieliskākajām automašīnām pasaulē, saņemot adekvātu atalgojumu 2500-3300 eiro pirms nodokļu nomaksas, lūdzu, nosūtiet savu pieteikumu uz info@rmw.lv.

Meklējam šuvēju (tapsētāju).

Meklējam pieredzējušu šuvēju (tapsētāju).

Esam atzīts un sertificēts automašīnu restaurators un šobrīd paplašinām savu komandu, piedāvājot iespēju strādāt mūsu darbnīcā.

Šuvējs (Tapsētājs)
Priecāsimies, ja tev jau būs vismaz desmit gadu darba pieredze ādas un brezentu detaļu šūšanā un piecu gadu pieredze tieši automašīnu salonu šūšanā. Īpaši novērtēsim, ja tev būs pieredze ar 60-o gadu Mercedes Benz markas automašīnu saloniem un kabrioletu jumtiem. Tev ir jāstrādā patstāvīgi izgatavojot no jauna vai restaurējot veco salona apdari. Darbs var būt arī nepilnas slodzes, strādājot mājās, vai mūsu darbnīcā izmanotjot esošo aprīkojumu,
Galvenie pienākumi : Veikt automašīnas šūto detaļu (tai skaitā kabrioletu jumtu) izgatavošanas termiņa noteikšana, veikt pilnīgu detaļu izjaukšanu, visu detaļu piegriežņu izgatavošana, modelēšana un sašūšana, gatavo detaļu salikšana un piemērīšana uz automašinas.
Obligāti nosūtot pieteikumu, pievieno pārbaudāmu Tavu iepriekšējās pieredzes klasisko automašīnu restaurācijā apliecinājumu.
Ja vēlaties pieteikties uz šo iespēju strādāt brīvā darba grafikā, lieliskā kolektīvā un ar nodrošinātu darba apjomu vairākiem gadiem, pie tam ar iespēju saņemt adekvātu atalgojumu līdz 3500 eiro pirms nodokļu nomaksas mēnesī, lūdzu, nosūti savu pieteikumu uz info@rmw.lv.
uz augšu