Techno Classica Essen 2011

Laikā, kad Vācijas pilsētā Essenē zied ķirši un kokiem sāk plaukt lapas, tiek pieteikta viena no lielākajām klasiskās tehnikas izstādēm pasaulē - Die Klassik Weltmesse ''Techno Classica Essen 2011''.

Vairākas dienas pirms izstādes pilsētā valda īpaša gaisotne- klasiskie auto uz ielām, smaidoši cilvēki kabrioletos, neviltota interese no garāmgājējiem. Tas ir ceļojums laikā, kur katrs auto ir īpašs un unikāls.

23 ha izstādes platības, 20 izstāžu zāles, 1186 uzņēmumi no 22 valstīm- restauratori, klasisko auto eksperti, vērtētāji, senlietu tirgotāji - tāda ir ''Techno classica Essen 2011''. Šogad izstādes galvenais notikums ir Mersedes Benz 125 gadu jubileja. Zem kristāla lustrām Mercedes Benz stendā ir izvietota retrospekcija- 1886. gada ražotais Benz Patent Motorwagen , leģendām apvītais MB Special Roadster 500K (1934) , sportiskais MB 300SL , 2011 gada MB '' Aesthetics 125'' skulptūru un citi auto modeļi, kas ir ietekmējuši un ietekmēs auto industrijas attīstības gaitu.

Viens no pamanāmākajiem stendiem ir stends no Latvijas, kurā pārstāvēti Riga Master Workshop un Riga Master Union. Ar prieku un lepnumu paziņojam: šajā izstādē mēs esam vienīgie no Baltijas , kas popularizē klasiskas vērtības un dzīves stilu. Lielais apmeklētāju skaits kalpo kā apliecinājums interesei par mūsu piedāvātajiem servisiem un pakalpojumiem.

Visvairāk interese ir par Riga Master Workshop piedāvātajiem pakalpojumiem- restaurācijas procesu, iespējām ko varam piedāvāt un pakalpojumu cenām. Kā savu darbu paraugu RMW demonstrē MB 190 SL virsbūvi, kas ir tikai notīrīta ar smilšu strūklu un sametināta. Otrs eksponāts ir MB 280 SE kabriolets, kuram ir veikts pilnas restaurācijas process. Eksponāts ar ko patiesi var lepoties ikviens klasisko automobiļu kolekcionārs - Alfa Romeo 2500 6c Sport ( 1943) Pininfarina, viena no 4 radītajām mašīnām pasaulē.
Pirmā diena ir iepazīšanās ar izstādi, sadarbības partneru izvēle un pirmie veiksmīgi noslēgtie darījumi. Riga Master Union rīko prezentāciju, uzaicinot stendā ap 40 klasisko auto klubus un pārstāvjus. Riga Master Workshop plskt. 18:00 vakarā, izstādes slēgšanas brīdī paraksta pirmo līgumu par Alfa Romeo 2600 Sprint (1965) pārdošanu.

Ik rītu izstādes diena sākas strauji. Jau 10:00 zāle ir pilna ar cilvēkiem un ļoti aktīvi tiek apmeklēts Latvijas stends. Reizēm pat mūsu 10 cilvēku lielā komanda ir par mazu , lai spētu veltīt katram klientam uzmanību. 2010. gadā izstādi apmeklēja 172 800 cilvēku no 33 valstīm. Par šo gadu dati tiks publiskoti tikai pēc izstādes, bet šodien galvenokārt jūtam zviedru, itāļu un franču klātbūtni.

Riga Master Union ir mērķis tikties ar līdzīgiem klubiem un biedrībām. Tiek izvēlēti sadarbības partneri un visas dienas garumā notiek sarunas, iepazīšanās, RMU prezentācijas. Riga Master Union ir atvedis sev līdzi Dikļu pils, kas ir RMU biedrs, piedāvājumu klasisko automobiļu rallijam, kas notiks šovasar Latvijā no 14.-16.jūlijam. Interese ir liela un jau šodien esam satikuši trīs potenciālos partnerus, kas interesējas par pasākumiem Baltijas reģionā.

Riga Master Workshop saņem nepieredzēti lielu skaitu restaurācijas darbu veikšanas pieprasījumu. Izstādes apmeklētāji novērtē pieejamo cenu par augstajiem kvalitātes standartiem, ko nodrošina Riga Master Workshop. Liela daļa pasūtītāju ir atpazinuši RMW zīmolu un mērķtiecīgi uzmeklējuši mūsu stendu plašajā izstādē. Trīs gadu pieredze darbībai starptautiskā tirgū nes rezultātus.

uz augšu