ALT EXPO Viļņā 2009

Kārtējā no šī gada izstādēm, kurā Riga Master Workshop komanda piedalījās ir Litexpo, kas notika Viļņā (Lietuva ) 2009.gada 25.aprīlī.

Tā bija neliela izstāde, kas aizņēma tikai divas zāles. Pirmajā zālē varēja apskatīt  jaunās automašīnas bet otrajā priecāties par  vecajām, restaurētajām un atjaunotajām. Šeit bija pārstāvēti autentiski eksponāti, gan arī pārbūvētās automašīnas. Lietuvieši paši lepojās ar tiešām iespaidīgu antikvāro kadiljaku kolekciju. Atsevišķā zālē paralēli norisinājās motociklu šovs, kas pulcēja moto klubus. Programmas un transporta līdzekļu daudzveidība nodrošināja ļoti dažādu interesentu pieplūdumu.

 Riga Master Workshop vienīgie iepazīstināja ar  restaurācijas pakalpojumiem.  Tas nodrošināja plašu interesentu uzmanību un piekrišanu. Tikāmies ar veco auto kolekcionāriem, kas bija  pārsteigti par pakalpojumu dažādību un ziņu, ka šādas kvalitātes restaurācijas darbus ir iespējams veikt Rīgā. Pārsvarā stendu apmeklēja tie, kam patīk skaistas lietas un  kas novērtē klasisko automobiļu individualitāti.

Riga Master Workshop izstādē piedalījās  ar diviem Mercedes-Benz 190 SL, 1975.gada Mercedes-Benz 450 SL un atjaunotu Mercedes-Benz 280 SE dzinēju. Viesu apbrīnu radīja arī tas, ka RMW komanda ar klasiskajiem auto visu ceļu no Rīgas līdz Viļņai veica patstāvīgi. Tā kā Litexpo izstādē galvenais uzsvars tika likts uz antikvāriem muzeja eksponātiem , tad RMW restaurētie auto, kas piedalās garos pārbraucienos un klasisko automobiļu ralliju sacensībās, izpelnījās nedalītu uzmanību un milzīgu interesi.

  Viens no RMW komandas mērķiem – restaurēt auto, lai īpašnieks  izbaudītu braukšanas prieku un, ja pietiek aizrautības, ar to startētu sacensībās. Tas arī nodrošināja mums panākumus šai izstādē un jaunus kontaktus  ar mūsu kaimiņiem Lietuvā.

uz augšu