Šasija, tilti un saistīto sistēmu restaurācija

Riga Master Workshop mēs saprotam, cik svarīgs ir stabils pamats jūsu klasiskajam automobilim. Mūsu pieredzējušo speciālistu komanda specializējas pilnā šasijas, asu un visu saistīto sistēmu restaurācijā, nodrošinot jūsu automobilim tikpat nevainojamu braukšanu, cik izskatu.

Mūsu visaptverošais šasijas un asu restaurācijas serviss ietver:

 • Detalizēta pārbaude: Mēs rūpīgi pārbaudām visu šasiju un asu mezglus, identificējot jebkādu rūsu, bojājumus vai nodilumu. Tas ietver tādas detaļas kā rāmja balsti, grīdas paneļus, piekares stiprinājumus, atsperu torņus un diferenciāļa korpusus.

 • Metālapstrāde: Mūsu kvalificētie tehniķi ar rūpīgu restaurācijas darbu novērš jebkādas ar rūsu saistītas problēmas. Tas var ietvert smilšu strūklu, rūsas noņemšanu, špaktelēšanu un paneļu nomaiņu. Mēs nodrošinām, ka konstrukcijas integritāte tiek atjaunota saskaņā ar ražotāja specifikācijām.

 • Piekares un stūres sistēmas remonts: Nodilušas bukses, lodīšu šarnīri, stūres stieņi un citas piekares detaļas tiek aizstātas ar augstas kvalitātes detaļām. Stūres sistēmas komponenti tiek pārbaudīti un atjaunoti vai nomainīti pēc nepieciešamības, lai nodrošinātu precīzu vadāmību un pārliecinātu kontroli.

 • Amortizatoru nomaiņa: Nodiluši amortizatori tiek aizstāti ar jauniem agregātiem, atjaunojot optimālu braukšanas komfortu, vadāmību un stabilitāti.

 • Atperu atjaunošana vai nomaiņa: Lapu atsperes (ja tādas ir) tiek rūpīgi pārbaudītas. Mēs varam tās atjaunot vai ieteikt nomaiņu, ja ir nopietns nodilums vai bojājumi. Tiek pārbaudītas un nepieciešamības gadījumā nomainītas arī spirālatsperes.

 • Tiltu kapitālais remonts: Mūsu rūpīgais asu serviss ietver visu komponentu demontāžu, pārbaudi un tīrīšanu. Nodilušie gultņi, blīvējumi un blīves tiek nomainīti, lai nodrošinātu vienmērīgu darbību un novērstu noplūdes. Diferenciāļi tiek apkalpoti ar jaunu smērvielu, un pēc nepieciešamības tiek veikti potenciāli remonti.

 • Bremžu sistēmas restaurācija: Mēs veicam pilnīgu bremžu sistēmas kapitālo remontu, kas ietver bremžu suportu atjaunošanu vai nomaiņu, jaunu kluču un trubīņu uzstādīšanu, kā arī sistēmas atgaisošanu optimālai bremzēšanas veiktspējai.

 • Attīrīšana un krāsošana: Pēc restaurācijas darbu pabeigšanas šasijas un asu mezgli tiek profesionāli apstrādāti ar smilšu strūklu, lai noņemtu veco krāsu un sagatavotu virsmu augstas kvalitātes, ilgmūžīgai krāsošanai. Mēs piedāvājam plašu krāsu opciju klāstu, kas atbilst jūsu automobiļa oriģinālajām specifikācijām.

Mūsu šasijas un tiltu restaurācijas servisa priekšrocības:

 • Uzlabota vadāmība un veiktspēja: Atjaunota šasija un asu sistēma nodrošinās jūsu klasiskajam automobilim stabilu pamatu precīzai vadāmībai, mierīgai braukšanai un pārliecinātai kontrolei.
 • Paaugstināta drošība: Nodilušu detaļu novēršana un konstrukcijas integritātes atjaunošana optimizē jūsu automobiļa drošību
 • Vērtības saglabāšana: rūpīgi atjaunojot šasijas un asu sistēmas, jūs būtiski mainīsiet sava klasiskā automobiļa kopējo vērtību un kalpošanas laiku.

  Mēs lepojamies ar savu rūpīgo uzmanību detaļām un izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus un detaļas. Sazinieties ar Riga Master Workshop jau šodien, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju un apspriestu, kā mēs varam atjaunot jūsu klasisko auto tā agrākajā krāšņumā, ieskaitot šasiju!

 Mercedes Benz 280SL w113 underneathMercedes Benz 280SL w113 underneath

 

uz augšu